Aktualności

Teletechnika przy Okrągłym Stole – Debata
07.10.2019

Na początku października mieliśmy przyjemność zorganizować szkolenie w całkiem nowej formule. Teletechnika w nowym wydaniu – dyskusja z naszymi partnerami na wybrane wcześniej tematy. Dziękujemy za zaangażowanie!

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze - gdzie należy je stosować?
23.08.2019

Oferując rozwiązania wielu renomowanych firm, takich jak United Technologies, CobiNet czy Hikvision firma IBT Polska dołożyła mały kamyczek do wielkiego remontu szpitala św. Wojciecha. Ten wiekowy obiekt na gdańskiej Zaspie stał się nowoczesną placówką z właściwym okablowaniem strukturalnym, nowoczesnym monitoringiem wizyjnym oraz  kontrolą dostępu.

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze - gdzie należy je stosować?
12.08.2019

Razem z naszym partnerem wykonawczym, firmą Kolektor z Gdańska byliśmy dostawcą rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego CCTV w IKEA, wykonane na podzespołach producenta United Technologies.

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze - gdzie należy je stosować?
07.08.2019

W południowej części Gdańska przy ulicy Jabłoniowej powstało Centrum Edukacyjne obejmujące szkołę podstawową i przedszkole. Składa się ono z trzech budynków: w dwóch obiektach znajdują się sale dydaktyczne, w trzecim sala gimnastyczna oraz aula widowiskowo-konferencyjna.

Jesteśmy kompetentnym
i wiarygodnym doradcą

Lokalizacja

IBT Polska Sp. z o.o.
ul. Gronostajowa 4
80-175 Gdańsk
Tel.
+48 (58) 537 772 774

 

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.