Domofony

 

 

 

 Domofony

Fermax

Domofon urządzenie elektroniczne służące do komunikacji głosowej na małe odległości bez pośrednictwa centrali, zazwyczaj pomiędzy zewnętrzną kasetą bramową a montowaną wewnątrz słuchawką unifonu.

Wideodomofon urządzenie umożliwiające nie tylko komunikację słowną z osobą, która chce wejść do budynku (jak to ma miejsce w domofonie), lecz umożliwiające również obejrzenie tej osoby.

Fermax jest przedsiębiorstwem z hiszpańskimi korzeniami z siedzibą w Walencji. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz komercjalizacji systemów domofonowych i videodomofonowych. Obecnie firma kontynuuje prace nad przyszłością, tworząc nowe możliwości komunikacji oraz sprawiając aby videodomofon stał się sercem technologicznym domu.

Lokalizacja

IBT Polska Sp. z o.o.
ul. Gronostajowa 4
80-175 Gdańsk
Tel.
    +48 (58) 743 64 92

 

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.