System SSWiN i KD

Zadaniem systemu sygnalizacji włamania i napadu jest jak najszybsze i skuteczne wykrycie intruza w obiekcie i przekazanie tej informacji odpowiednim służbom w celu podjęcia stosownych działań. IBT Polska oferuje szeroki wybór urządzeń począwszy od central alarmowych, przez wszelkiego rodzaju czujki, sygnalizatory, urządzenia peryferyjne po różnego rodzaju akcesoria. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu optymalny system sygnalizacji włamania i napadu dostosowany do każdego rodzaju obiektu, bez względu czy jest to pojedynczy, niewielki budynek, pawilon handlowy czy biurowiec.

 

 

 

 United technologies

United Technologies

UTC Fire & Security jako światowy lider w branży zabezpieczeń oferuje Państwu pełne spektrum urządzeń i rozwiązań umożliwiających zabezpieczenie niemalże każdego obiektu. Od czujników i detektorów do dużych sieciowych central, od prostych standardowych kamer i rejestratorów po największe dostępne na rynku sieciowe systemy rejestracji wideo, od kart i czytników stand-alone po zaawansowane systemy kontroli dostępu o zasięgu globalnym - wszystkie te urządzenie znajdziecie Państwo w bogatym portfolio oferowanym przez UTC Fire & Security. Oferowane przez nas produkty ze względu na innowacyjność i jakość plasują się w ścisłej czołówce urządzeń dostępnych na rynku.

 

  

 Satel

SATEL

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb pozwalające zrealizować najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, kontrolę dostępu. Centrale INTEGRA firmy Satel to nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające realizować nie tylko najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, ale również kontrolę dostępu i funkcje automatycznego sterowania - "inteligentnego budynku". Ich konstrukcja wykorzystuje doświadczenie zebrane przez firmę SATEL w trakcie kilkunastu lat projektowania uznanych i niezawodnych elektronicznych urządzeń alarmowych.

 

 

 

 Roger

Roger

Jako wiodący producent w Polsce firma Roger oferuje profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności: od najprostszych takich jak zamki szyfrowe, poprzez sieciowy system kontroli dostępu RACS 4 aż po nowy, skalowalny system kontroli dostępu z elementami automatyki budynkowej i systemów alarmowych - RACS 5.

Kontrola dostępu firmy Roger charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością potwierdzoną w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji w kraju i za granicą, dobrą relacją jakości do kosztu oraz atrakcyjnym wzornictwem. Kontrola dostępu oferowana przez firmę Roger jest rozwiązaniem opracowanym w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, obserwacji światowych i krajowych trendów w branży kontroli dostępu, a także własnych autorskich pomysłów inżynierów firmy.

 

 

 

Nedap technology

Nedap

Firma posiadając najbardziej inteligentny system bezpieczeństwa na świecie. NEDAP oferuje taki produkt, który zawsze jest aktualny względem wymagań klientów, utrzymując przy tym niezawodność oraz bardzo wysoką jakość. Wraz ze wzrostem integracji systemu bezpieczeństwa, producent zauważył istotność inwestowania w standardy umożliwiające integrację coraz większej liczby zróżnicowanych systemów.

Lokalizacja

IBT Polska Sp. z o.o.
ul. Gronostajowa 4
80-175 Gdańsk
Tel.
    +48 (58) 743 64 92

 

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.