Urządzenia aktywne LAN

Podstawą dobrze funkcjonującej sieci jest niezawodny i wysokiej jakości sprzęt. Dlatego też oferujemy sprzęt sieciowy wiodących producentów takich jak Cisco systems, Juniper Networks czy Extreme Networks, które są uważane za najlepszych producentów. Dostarczamy zarówno switche, routery, moduły, urządzenia firewall, karty rozszeżeń, kable oraz wiele innych urządzeń i podzespołów. Jednakże to oferują również inni dostawcy.

 

 

 

 Urządzenia aktywne LAN

Extreme Networks

Extreme Networks znajduje się w światowej czołówce producentów dostarczających rozwiązań sieciowych oraz z zakresu bezpieczeństwa dla sieci korporacyjnych i ISP. Założona w roku 1996 firma już w rok później, jako swój pierwszy produkt, wprowadziła na rynek gigabitowy przełącznik Ethernet warstwy 3. W sierpniu 2013 r. Extreme ogłosiło przejęcie Enterasys Networks – producenta rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, kontroli dostępu i zarządzania sieciami.

 

 

 

 Urządzenia aktywne LAN

CISCO

Firma Cisco Systems została założona w 1984 r., by stać się liderem oferującym szeroką gamę wszelakich rozwiązań sieciowych. Obecnie sieci teleinformatyczne stały się najważniejszą formą komunikacji zarówno w biznesie, edukacji, jak i w sektorze publicznym każdego państwa. Sprzęt, oprogramowanie oraz usługi oferowane przez Cisco umożliwiają zbudowanie nowoczesnej bezpiecznej i elastycznej infrastruktury sieciowej, zwiększając produktywność oraz dając zadowolenie klientowi. Wizją Cisco jest zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, żyją, bawią się i uczą.

 

 

 

 Urządzenia aktywne LAN

Juniper Networks

Juniper Networks jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa. Korporacja została założona w 1995 roku w celu dostarczania wysokowydajnych routerów, umożliwiających szybki rozwój ówczesnego Internetu. Początkowo produkty Juniper Networks były obecne jedynie na rynku Service Provider, gdzie zdobyły bardzo szerokie uznanie (głównie ze względu na wydajność i niezawodność wynikającą z pierwotnych decyzji projektowych). Następnie portfolio produktów zostało rozszerzone  o rozwiązania dla sektora Enterprise.

Zastosowanie doświadczeń wyniesionych z rynku SP zaowocowało bardzo wydajnymi i niezawodnymi urządzeniami, które są używane w coraz większym odsetku przedsiębiorstw. Obecnie Klientami Juniper Networks są najwięksi operatorzy telekomunikacyjni, przedsiębiorstwa, agencje rządowe, instytucje naukowe oraz finansowe.

 

 

 

DCN

DCN

Firma DCN jest wyspecjalizowana w opracowaniu i produkcji sprzętu sieciowego oraz świadczeniu kompleksowych usług w branży IT, konkuruje z wiodącymi światowymi markami. Celem marketingowym firmy jest zachowanie atrakcyjnego poziomu cenowego przy jednoczesnym, ciągłym podnoszeniu jakości produktów. DCN jest przede wszystkim bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

 

 

 

Netgear

NETGEAR

Firma Netgear przekształcamy pomysły w innowacyjne produkty sieciowe, zapewniające łączność między ludźmi, zasilające nasz biznes nową energią i wprowadzające postęp w naszym życiu. Ich rozwiązania to łatwe w stosowaniu, potężnie i inteligentne narzędzia. Niezależnie od tego, czy jest to mała firma czy średnia organizacja, gotowa do uczynienia kolejnego kroku, niezbędne jest pełne bezpieczeństwo w dostępie do danych i koncepcji, połączeń do zdalnych lokalizacji oraz udostępnianie pracownikom potrzebnych do pracy narzędzi. Firma Netgear oferuje rozwiązania sieciowe i ich zabezpieczenia bez kosztów i złożoności, typowych dla nadętych projektów informatycznych. Ich asortyment zaawansowanych, niezawodnych w działaniu i finansowo przystępnych produktów oferuje dodatkowo łatwość ich instalacji i konserwacji.

 

 

Metel

METEL.EU

Firma Metel.eu to pełna kompleksowość, polega na całościowej wzajemnej komunikacji i współdziałaniu urządzeń. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma oferuje współpracę przy opracowywanych projektach, aby proponowane rozwiązania były logiczne, ekonomicznie do zaakceptowania i bezpieczne, ze zminimalizowanym ryzykiem wystąpienia możliwych komplikacji. Co roku organizują szkolenia dla projektantów, przedstawicieli handlowych, techników i administratorów systemów.

 

 
Huawei

HUAWEI

Firma Huawei posiada bardzo szeroką ofertę z zakresu urządzeń aktywnych. To przedsiębiorstwo pochodzące z chin, specjalizuje się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych. HUAWEI jest wiodącym światowym producentem sprzętu telekomunikacyjnego. Firma poprzez ciągłe innowacje oraz zorientowane na klienta tworzy coraz bardziej zaawansowane technologie w zakresie infrastruktury sieciowej, aplikacji, oprogramowania oraz profesjonalne urządzenia i usługi.

 

Lokalizacja

IBT Polska Sp. z o.o.
ul. Gronostajowa 4
80-175 Gdańsk
Tel.
    +48 (58) 743 64 92

 

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.